İnanıyoruz; aşk ile yakacağımız
nice fırınlar üreteceğiz!

Arsteknik, 30 yıllık tecrübe ateşinin sıcaklığıyla 2009 yılında bir girişim fikri sonucu kurulmuş, teknoloji ve inovasyon meraklısı, enerjik insanlardan oluşan bir topluluktur. Termodinamik yasaları etrafında yoğunlaşan bilgi ve tecrübelerinin ışığında, hem tasarım hem mühendislik alanlarında Endüstri 4.0 çağına uyum sağlayabilecek Isıtma ve Soğutma Sistemleri üretmektedir.

ARSTEKNIK FACTORY

Arsteknik, alüminyum, çelik, bakır, gıda, boya, orman ürünleri, geri dönüşüm vb. sektörlerde oluşmuş 30 yıllık tecrübe ateşinin dayanılmaz sıcaklığıyla 2009 yılında İstanbul Sancaktepe' de 100 metrekare bir dükkanda kıvılcım olarak, endüstriyel fırınların bakım ve onarımlarını yapmak amacıyla çıktığımız bu yolda, gelişen iş fırsatları neticesinde çeşitli firmaların imalathanelerinde endüstriyel fırın imalat projelerinin uygulamalarını üstlendi. 2015 yılına geldiğimizde ise kıvılcımlar, arkasına aldığı büyüme rüzgarıyla alevlenmeye başlayarak Des Sanayi Sitesinde 200 m² bir atölyeye sıçradı ve kendi imalathanesini kurdu, imalathane ile çeşitli firmaların proje uygulamalarını üstlendik ve alüminyum sektörünün devleri için üretilen fırınların imalatlarını ve yerinde montajlarını gerçekleştirdi ayrıca yedek parça tedariği ile destek vermeye devam etti. Sanayi sektörüne sağladığımız katma değerle büyüme rüzgarı şiddetini artırarak 2017 yılında ilk İhracat ateşimizi Meksika' da yaktık ve Kocaeli KOBİ OSB' de 1000 m² üzerine kurulu yeni fabrikamıza taşındık. Ayrıca makina parkımızı sürekli genişleterek üretimin bütün dinamiklerini kontrolümüz altında tutuyor ve ISO 9001 belgemiz ile Avrupa standartlarında, Yerli Malı belgemiz ile de KOSGEB desteği almak isteyen firmalara üretimler gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Ergitme-tutma ocakları, termik fırınları, döner ocaklar, T6 ısıl işlem fırınları, biyet(Billet) ısıtma fırınları, kalıp ısıtma fırınları ve döküm konveyörleri ile Alüminyum sektörüne. Çeşitli konstrüksiyon yapılarına sahip ısıl işlem fırınları ile Demir-Çelik sektörüne. Kuyu tipi, askı konveyörlü, palet konveyörlü, tünel tipi, u tipi ve özel tasarım fırınlarla toz boya ve kaplamalar ile Boya sektörüne. Tütsüleme fırınları, gıda fümeleme fırınlarıyla Gıda sektörüne. Palet kurutma fırınları, ilaçlama üniteleri, ısıl işlem fırınlarıyla Orman Ürünleri sektörüne. Piroliz fırınları, kırma makineleri ile Geri Dönüşüm sektörüne hizmet vermekteyiz Ayrıca fırın platformları, depolama tankları ve endüstriyel fırın yedek parçaları ile de Çelik ve Paslanmaz adına ihtiyacınız olabilecek her ürünle yelpazemizi geniş tutarak siz değerli kullanıcılarımıza çözüm ortağıyız. Zevkinize göre, tamamen özgün tasarım ve Butik imalatlarla dış mekan şömineleri, iç mekan şömineleri, barbeküler gibi butik üretimlerimizle de yaşam kalitenize dokunmaya devam ediyoruz. Ateşin olduğu her yerdeyiz..


Vizyonumuz

Yıllarca üstüne koyarak sağlam adımlarla büyüyen şirketimiz, üretim aşkı ile yanmakta olup sanayimize katma değer katmak ve yapacağı İhracatlar ile Dünyanın her köşesine ulaşarak sektörün en büyük değil en güvenilir markası olmak.

Misyonumuz


Arsteknik, Alüminyum, Demir-Çelik, Bakır, Sanayi, Otomotiv, Havacılık&Savunma, Gıda, Orman Ürünleri, Geri Dönüşüm, Tarım, Enerji sektörlerine kadar Ergitme, Pota, Ocak, Piroliz, Döküm, Homojenizasyon, Ekstrüzyon, Dövme, Boru, Kür&Otoklavlar, Yükleme Arabaları, Dolum Tankları, Platform İmalatı, Tav, Isıl İşlem gibi endüstriyel fırın ve yedek parça imalatlarında uzmanlaşmıştır ve bu uzmanlığını gelecek nesillere aktarmak ve üreten nesil oluşturmak için tecrübeli kadronun arasına yeni mezun çalışma arkadaşları da katarak gençlerimizi geleceğe kazandırmaktadır.


FOTOĞRAF VE VİDEO GALERİSİ
Planlama ve projelendirme hizmetlerimizle yatırım fikirlerinizi projelere dönüştürelim.
Tanıtım Filmini İzle
Tanıtım Filmimiz
Resim Galerisini Gör
Fotoğraf Galerimiz