Kariyer

Açık Pozisyonlarımız

Arsteknik Ailesine katılmak için lütfen iş başvuru formunu doldurunuz. Arsteknik Endüstriyel Mühendislik olarak, açık pozisyonlarımızı www.kariyer.net ve Dilovası Belediyesi İstihdam Birimi aracılığı ile de ilan etmekteyiz.

İnsan Kaynakları

Ailemizin başarısının en önemli anahtarı insandır." Önce İnsan" ilkesi doğrultusunda ailemizin tüm üyelerine verimli bir çalışma ortamı sağlayarak, kişisel ve mesleki açıdan geliştirilmesi ve değerlerimize bağlı aidiyetin sürdürülmesi İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Çağdaş İnsan Kaynakları yapılanmamızda temel misyonumuz; çalışanlarımızın hedef ve beklentilerini, şirket değerleri dahilinde uyumlu hale getirerek, etkin, verimli ve motive çalışanlar ile hedeflerinin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

İnsanı, var olan en değerli varlığımız olarak kabul ederek, şirketin hedeflerine, genel stratejik iş planlarına ve amaçlarına ulaşılmasına destek sağlayan İK yönetimimiz ile;

  • Aile üyelerimizi belirlerken ayrımcılığa yer vermeden; teknik bilgi ve yetkinliklerin yanı sıra Hisarlar değerlerini destekleyecek alımlar gerçekleştiriyoruz,
  • ARGE-Teknoloji stratejileri paralelinde insan kaynağının yetkinliğini artırmak yönünde gelişim programları oluşturuyoruz,
  • Çalışanlarımıza yönelik gelişim ve destek programları oluşturarak; çalışanların problemlerini çözmeye yönelik adımlar atıyor ve kurum içi iletişim olanaklarını geliştiriyoruz,
  • Etkin İş Sağlığı ve Güvenliği politikalarımız ile güvenli bir çalışma ortamı sağlıyoruz.
Uzun Dönem Staj/Stajyer Mühendis Programımız

Uzun dönem staj programlarımız, Arsteknik İnsan Kaynakları planlaması çerçevesinde; geleceğe yönelik ihtiyaçların giderilmesi için hazırlanan bir yetenek kazanımı programıdır. Arsteknik, üniversitelerde öğrenim görmekte olan ya da yeni mezun olmuş kişilerin kariyer gelişimlerine, aldıkları eğitimin katkısının yanında mesleki ve kişisel gelişimlerinin sağlayacağı katkının da farkındadır. Yeni mezun olmuş kişilere kariyerlerinin en başında rehberlik etmek, günümüz rekabet koşullarında mücadele etmenin yollarını göstermek, kariyer gelişim fırsatları sunmak amacıyla ilk programımızı, Ocak 2017 tarihinde başlatmış bulunmaktayız.

Üniversitelerin Makine Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği, Mekatronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Metalurji ve Malzeme Mühendisliği, Malzeme Bilimi, İşletme veya İmalat Mühendisliği bölümlerinde son sınıf öğrencisi (devam zorunluluğu olmayan), yeni mezun veya Yüksek Lisans öğrencileri programımıza başvuruda bulunabilir. Programımız minimum 6 ay maksimum 1 yıl süresince uygulanmaktadır. Stajyer Mühendis olarak çalışacak adayların haftada en az 4 tam gün çalışmaları beklenmektedir. Program boyunca iş dünyası ve Hisarlar’a oryantasyonu hızlandırmak için çeşitli iç eğitimler düzenlenmektedir. Staj Programı sonunda Hisarlar, Hisarlar koçları, Staj programı ve Stajyerler değerlendirilmekte olup, böylelikle sürekli iyileştirme için zemin hazırlanmaktadır.

Uzun dönem staj programı, ihtiyaçlar doğrultusunda belirli dönemlerde gerçekleştirilmektedir. Program tarihleri belli olduğunda, “Uzun Dönem Stajyer” ilanımız www.kariyer.net’te yayınlanmaktadır.

Staj Olanakları

ÜNİVERSİTE YAZ STAJI BAŞVURULARI "Değişime Liderlik Et" sloganı en az bizim kadar seni de heyecanlandırıyorsa, Kariyer Haritamı Mahindra Hisarlar ailesi ile çizerek yeteneklerimi keşfetmek istiyorum diyorsan başvurunu heyecanla bekliyoruz. Staj başvuruları Mart-Mayıs tarihleri arasında www.kariyer.net üzerinden yapılmaktadır.

Başvuru koşulları;

  • Üniversite 3. veya 4.sınıf öğrencisi,
  • Staj zorunluluğu olan ya da staj sigortası okul tarafından karşılanan,
  • MS Office uygulamalarına hâkim,
  • İyi derecede İngilizce bilen,
  • Sorumluluk sahibi, öğrenmeye ve gelişime açık.

1
2
3
4
5
1
2
3
4
5